• *mLegitymacja*

• mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie. Jest bezpiecznym, nowoczesnym i bezpłatnym narzędziem, częścią aplikacji mObywatel. Żeby z niej skorzystać, potrzebny jest smartfon z systemem Android lub IOS.
          Identycznie jak tradycyjna legitymacja, mLegitymacja poświadcza uprawnienia uczniów do ulgowych przejazdów kolejowych, czy autobusowych. Jest także podstawą do otrzymania innych, przysługujących uczniom, zniżek. Uczniowie mogą korzystać z mLegitymacji w tych samych sytuacjach, w których obecnie korzystają z „tradycyjnych” dokumentów.
          Mobilną legitymację otrzymuje każdy uczeń naszej szkoły, chyba że zostało złożone oświadczenie o rezygnacji posiadania mLegitymacji (podpisane przez rodzica/opiekuna prawnego ucznia lub ucznia pełnoletniego). Legitymację mobilną – mLegitymację aktywuje się poprzez kod QR oraz kod aktywacyjny otrzymany w sekretariacie szkoły. W przypadku zmiany telefonu, należy zgłosić się do sekretariatu po ponowny kod QR i kod aktywacyjny.

Instrukcja_instalacji_mLegitymacji_dla_uczniow_i_studentow_1.0.pdf

Klauzula_informacyjna_dotyczaca_mLegitymacji.pdf