• Rekrutacja

• Przed logowaniem do systemu rekrutacji prosimy o zapoznanie się z zamieszczoną w dokumentach Instrukcją dla kandydata, która przeprowadzi Was sprawnie przez procedurę złożenia wniosku do I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach. W przypadku pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły. Postaramy się pomóc.

Dokumenty (pcss.pl)

JUŻ 22 KWIETNIA 2024 RUSZA AKCJA REKRUTACJA!!

Rekrutacja do I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach prowadzona będzie w systemie elektronicznym PCSS razem ze wszystkimi innymi łódzkimi liceami.

Już teraz polecamy odwiedzenie strony https://nabor.pcss.pl/lodz/szkolaponadpodstawowa i zapoznanie się z informatorem. Od poniedziałku na tej samej stronie pojawi się zakładka WYPEŁNIJ WNIOSEK. Na końcu wypełnianego wniosku uczeń / rodzic będzie miał możliwość samodzielnego wygenerowania loginu i hasła, którym posługiwał się będzie w dalszych etapach rekrutacji. Zalecamy zapisanie wygenerowanych loginów i haseł.

.