• Wycieczki szkolne

• Zgodnie z opisem, które znajdziemy na stronie BLACK WORLD, niezwykłej atrakcji na mapie Łodzi - niewidomi przewodnicy zapraszają na przygodę w całkowitej ciemności, pomagając odblokować poza wizualną percepcję i przezwyciężyć zarówno stereotypy, jak i własne ograniczenia w nowym otoczeniu. Jak ciekawym i niezwykłym doświadczeniem jest wizyta w "Black World", mieli okazję przekonać się uczniowie klas 2a i 2b, którzy wybrali się zobaczyć to co niewidzialne, razem z wychowawczyniami - p. Katarzyną Sobiesiak, p. Joanną Wojtas oraz p. Eweliną Rabendą. Przed powrotem do domu, młodzież spędziła jeszcze trochę czasu na wspólnej zabawie i integracji w kręgielni "Grakula" przy Manufakturze.

Zobacz obraz źródłowy