• Uroczystości szkolne

• 13 października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, uczciliśmy to niezwykle ważne święto w życiu każdej szkoły, krótką uroczystością, w trakcie której mieliśmy przyjemność posłuchać występu uczniów Marty Kobus i Borysa Chmielewskiego (kl. 3cg) oraz Jakuba Galanta (kl. 3b). Całość poprowadzili uczniowie: Martyna Smejda (kl. 2b) i Krzysztof Mazgajewski (kl. 3c). Piosenki - „Jeszcze w zielone gramy”, „Ja Ciebie też, bardzo” i napisana specjalnie na tą okazję i zarapowana przez Kubę Galanta, były upominkiem i ukłonem w stronę dyrekcji, grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły. Podziękowaniom towarzyszyły życzenia i kwiaty, a cały dzień przebiegał w wyjątkowej atmosferze. Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor, która wręczyła nagrody dyrektora dla pracowników i … medale dla uczennic, które zajęły pierwsze, drugie i trzecie miejsce w rozegranych w szkole mistrzostwach siatkówki dziewcząt 3x3 (zorganizowanych przez p. Piotra Rybińskiego). Nad uczniami występującymi podczas uroczystości, jak i przygotowującymi dekoracje czuwały i pomocą oraz radą służyły panie Emilia Felkiewicz, Natalia Jagiełło i Katarzyna Świderek.