• Studniówka 2023

• Dnia 11.02 uczniowe klas 4 z naszej szkoły brali udział w Studniówce. Bawiliśmy się do białego rana, a oto fotorelacja ze zdarzenia.

• Stypendia dla najlepszych uczniów z województwa łódzkiego

• 8 lutego w auli Wydziału Prawa i Administracji UŁ wręczane były dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych osób był uczeń naszej szkoły Alan Miksa (klasa 3D). Dyplomy wręczał Łódzki Kurator Oświaty Waldemar Flajszer i Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński.

Alanowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• W zdrowym ciele zdrowy duch - szaleństwo na łyżwach

• 1 lutego uczniowie klas 2A, 3A i 3B wraz z opiekunami - p. Katarzyną Sobiesiak, p. Edytą Szeleszczyk, p. Joanną Wojtas oraz p. Jerzym Gluźniewiczem udali się do Tomaszowa Mazowieckiego na Arenę Lodową. Na miejscu okazało się, że niejeden uczeń ma jazdę na łyżwach we krwi i na lodowisku radzi sobie znakomicie. Nie znaczy to, że pozostali radzili sobie gorzej. Owszem, nie obyło się bez upadków, czasem potrzebna była pomoc koleżeńska, ale wszyscy z równym zapałem oddawali się łyżwiarskim szaleństwom i z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją. Wyjazd sprawił wszystkim dużą frajdę, tym bardziej że młodzież miała do dyspozycji całe lodowisko tylko dla siebie. Dodatkową atrakcją była możliwość obejrzenia treningu panczenistów, którzy przygotowują się do finałów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim.

• Wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przy wsparciu p. Katarzyny Łyskowicz w naszej szkole odbył się kiermasz ze zdrową żywnością. Pyszne sałatki, świeżo wyciskane soki, pasty warzywne i inne zdrowe przekąski (również te słodkie) serwowali uczniowie klas biologiczno-chemicznych. Cały dochód ze sprzedaży, a udało się zebrać ponad 1000 zł, został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i udział w kiermaszu.